....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΟ ΑΕΡΩΠΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ (PHOTOS)

Συγχαίρουμε θερμά

Tην ομαδα χαντμπωλ του ΑΕΡΩΠΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ των ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β, που κατέκτησε, μέσα από σκληρό ανταγωνισμό, τη 1η θέση στο πρωτάθλημα Ελλάδος

Tην ομάδα χαντμπωλ του ΑΕΡΩΠΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ των ΜΙΝΙ, που κατέλαβε επάξια τη 2η θέση στο πανελλήνιο πρωτάθλημα, με τη πρώτη συμμετοχή τους.

Τους προπονητές  τους, ΠΙΛΑΛΙΔΗ ΙΩΑΝΝΗ, ΧΟΥΙΑΡΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΟ ,ΔΗΜΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟ και ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟ ΧΡΗΣΤΟ, που με το ζήλο τους και τις γνώσεις τους οδήγησαν για πρώτη φορά στα χρονικά 2 ομάδες της ίδιας πόλης σε 2 πανελλήνιους τελικούς!

Ένα μεγαλο ευχαριστώ στον χορηγο μας ΦΕΤΑ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ αλλα και τους 58 χορηγους  που μας στηριξαν ποικιλοτροπως

Ευχαριστουμε και ολο τον κοσμο που αγκαλιασε αυτην τη προσπαθεια και ειδικα τα εκατονταδες παιδια που στηριζαν κάθε μερα με τη παρουσια τους στα γηπεδα την πρωταθλητρια ομαδα των παμπαιδων αλλα και τη δευτεραθλητρια των μινι.
    Χωρις τη στηριξη τους δε θα μπορουσε να πραγματοποιηθει,τοσο πετυχημενα,η διοργανωση του πανελληνιου πρωταθληματος χαντμπωλ,παμπαιδων β και μινι,η οποια προσελκυσε 40 ομαδες με 530 παιδια και πανω από 500 γονεις για 5 μερες.

ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΧΑΝΤΜΠΩΛ

6/25/17

25/6/17

Το κύπελλο ήθους πήρε ο Φοίβος Συκεών και το Κύπελλο "ευ αγωνιζεσθαι" ο Ζαφειρακης Νάουσας.